top of page

НАПРЯМОК АСМУ

з медіації конфліктів у сфері усиновлення та в інших формах сімейного виховання дітей, позбавлених батьківського піклування

150532369_918444382233176_7870625482393663351_n.jpg

Анжеліка Головченко

Керівник Напрямку

ЦІЛЕспрямована та ПРОактивна

Напрямок започатковано 01.06.2023 року, символічно в Міжнародний день захисту дітей.

Головна наша МЕТА - зробити так, щоб про послугу медіації, як спосіб вирішення конфліктів мирно, конфіденційно та як спосіб налагодження і побудови ефективної комунікації в стосунках, знали і мали змогу користуватись дорослі та діти, які з тих чи інших причин позбавлені батьківської турботи та піклування. А також надати сімейним медіаторам професійну підтримку та додаткові знання й можливості задля роботи з запитами та викликами у цій сфері.

Напрямок започатковано в липні 2023 року.


Наша головна МЕТА – сприяти тому, щоб голос дитини був почутий в
процесі вирішення конфліктів між дорослими, а інтереси дитини в медіації були дотримані та мали першочерговий пріоритет.

НАПРЯМОК АСМУ

з питань медіації за участю неповнолітніх та дотримання їх інтересів в процесі медіації

изображение_viber_2023-08-03_13-54-15-387.jpg

Марія Прокопчук

Керівник Напрямку

ЧУЙНА до інтересів

НАПРЯМОК АСМУ

з питань цифровізації, інноваційних штучок та компетентностей

завантаження.png

4 (1).png

Напрямок започатковано 03.08.2023 року.

Символічно, цього дня 1492 року Христофор Колумб вирушив з порту Палос-де-ла-Фронтера (Андалузія) у складі трьох кораблів «Санта-Марія», «Пінта» і «Нінья» у перше плавання для відкриття західного шляху в Індію.

Ну а куди приплив ми всі знаємо :)

Головна МЕТА напрямку - забезпечення членів Асоціації, сімейних медіаторів доступом до цифрових технологій, створення можливостей набуття цифрових компетентностей, що включає впевнене, критичне та відповідальне використання і взаємодію з цифровими технологіями, комп’ютерну, інформаційну та медіаграмотність, інформаційну безпеку, включаючи захист персональних даних у цифровому середовищі.

Напрямок започатковано у вересні 2023 року.


Наша головна МЕТА – зробити медіацію невіддільною частиною освітнього процесу для української молоді, надаючи їм знання та навички, необхідні для мирного та конструктивного вирішення конфліктів. Зробити медіацію доступною для кожного студента в Україні. Спільними зусиллями вдосконалювати підготовку фахівців з медіації та альтернативного вирішення спорів, роблячи медіацію доступним та ефективним інструментом для вирішення конфліктів в Україні.

НАПРЯМОК АСМУ

з питань взаємодії

з закладами вищої освіти

Наталія Петренко.jpg

Керівник Напрямку

Наталія Петренко

bottom of page