top of page

Анжеліка ГОЛОВЧЕНКО

медіатор

Освіта:

вища, юридична

Мови проведення медіації:

українська, російська

Базова підготовка медіатора:

години

60

Український Центр Медіації при Києво-Могилянській Бізнес-Школі (kmbs)

Спеціальна підготовка, сімейна медіація:

години

60

Український Центр Медіації

Спеціальна підготовка, інша:

години

54

Сімейна медіація за участю неповнолітніх", 2019р., "Сімейна медіація за участю дитини", 2023р. Lisa Parkinson (UK), ФОП Т.Білик.

Членство:

НАМУ, АСМУ

Будь-який конфлікт та суперечки забирають спокій, час, гроші, особисті межі. Це як та "велика хвиля". Повернути собі свої ресурси можна лише пірнувши в неї. Разом! Зі мною, звісно ж )
Я почала свою практику як медіатор 19.12.2018 року. Маю вищу юридичну освіту та є адвокатом. Загалом 18 років юридичної практики (з 2005). Сімейні спори та конфлікти - сфера моїх професійних інтересів. І я вважаю, що суд - це найпростіший і, частіше за все, малоефективний спосіб вирішення конфліктів у стосунках. Але не плутайте стосунки з юридичними аспектами відносин - то є різне!
З 01.06.2022 року я є Керівником напрямку АСМУ з медіації конфліків у сфері усиновлення та в інших формах сімейного виховання дітей, позбавлених батьківського піклування.
Працюю і з дорослими, і з дітьми в сімейній медіації та вважаю, що медіація у сімейних спорах - це найбезпечніший та дієвий спосіб задовольнити право і потребу кожної дитини бути почутою. Дитина, яка перебуває в конфлікті батьків, дорослих, є учасником конфлікту, частіше за все не має такої реальної можливості. Але потребує її!
Кожна дитина має право на сім'ю! Має право на фізичну та психологічну безпеку в своїй родині. Наше (дорослих) завдання - забезпечити та створити всі умови, щоб реалізувати ці права кожної дитини.
Сімейна медіація - це не єдиний спосіб вирішення конфліктів, суперечок, непорозумінь у стосунках. Але це дієвий і ефективний спосіб отримати ясність, власні рішення, трансформувати стосунки та повернути собі свої ресурси - для того, хто готовий і цінує це.
Буду рада вас підтримати та стати Вашим медіатором на цьому шляху!
Відкрита до співпраці, взаємодії та впровадження медіації у різні сфери та галузі життя українців!

bottom of page