top of page
USAID.png
АСМУ.png

Для врегулювання сімейного конфлікту (спору) в медіації 

визначають справжні інтереси всіх у родині та 

приділяють значну увагу потребам дітей

Громадська організація «Асоціація Сімейних Медіаторів України» (ГО «АСМУ») у грудні 2023 року розпочала реалізацію проєкту «Шляхи до справедливості у вирішенні сімейних конфліктів: реалізація доступності та якості медіації».

Мета Проєкту:
Сприяти покращенню доступності та якості послуг із сімейної медіації, щоб забезпечити справедливе вирішення сімейних конфліктів та спорів.

 

Медіація - визнаний в Україні та світі ефективний спосіб врегулювання спорів та вирішення складних питань між батьками, що розлучаються. 

 

73% батьків, що починають медіацію, приходять до спільного рішення щодо всіх або частини спірних питань.

 

У рамках реалізації проєкту послугу медіації у сімейному конфлікті (спорі) можна отримати безоплатно, обравши медіатора на сайті Асоціації сімейних медіаторів України.

 

Згідно з Керівними принципами для покращення виконання наявних рекомендацій щодо медіації у сімейних та цивільних справах  Європейської комісії з ефективності правосуддя,7 грудня 2007 року, судді та правники мають ключову роль у розвитку медіації та в формуванні культури дружнього врегулювання конфліктів.

Станом на лютий 2024 року, вже близько 200 правників взяли участь у тренінгах «Медіація як спосіб врегулювання сімейних конфліктів (спорів)», які були реалізовані в межах проєкту.

Під час тренінгу учасники ознайомилися із практичними аспектами сімейної медіації (в т.ч. медіації за участю дітей, транскордонної медіації), особливостями вирішення сімейних конфліктів (спорів), процедурою сімейної медіації, важливістю та доцільністю інформування сторін про можливість звернення до медіації, а також про роль правників під час  медіації та в оформленні досягнутих домовленостей.

 

Запрошуємо правників до участі у міжпрофесійних  заходах з медіаторами - семінарах, інтервізіях та супервізіях.

 

Якщо ви зацікавлені, звертайтесь за  електронною адресою:  afmu.project@gmail.com або напишіть нам на сайті чи у соціальних мережах.

Проєкт триватиме до кінця жовтня 2024 року.

Громадська організація «Асоціація сімейних медіаторів України» — професійне об’єднання медіаторів, які практикують у сімейних конфліктах (спорах).

 

Заснована у 2019 році, Асоціація має на меті розвиток практики сімейної медіації в Україні, підтримку сімейних медіаторів у розвитку професіоналізму та турботу про якість послуг з сімейної медіації.

Контактна Інформація:

 

Соціальні Мережі:

 

Контактна інформація: 

Іванна Милько, менеджерка з комунікації,

afmu.project@gmail.com чи +380934546825.

 

Ознайомитись з інформаційними матеріалами:

Буклети:
Медіація - можливість знайти власні кращі рішення у сімейному конфлікті

Медіація під час розлучення та врахування інтересів

Сімейна медіація, що треба знати адвокату

Створення публікації здійснено у рамках проєкту «Шляхи до справедливості у вирішенні сімейних конфліктів: реалізація доступності та якості медіації», який  впроваджується за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Справедливість для всіх». 

 

Погляди авторів, викладені у цій публікації  не обов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку або уряду Сполучених Штатів Америки.

bottom of page