top of page

Процедура вступу до

ГО “АСОЦІАЦІЯ СІМЕЙНИХ МЕДІАТОРІВ УКРАЇНИ”

 

Членами Організації можуть бути громадяни України, особи без громадянства та іноземці, які на законних підставах перебувають в Україні, віком від 25 років, мають підготовку сімейного медіатора та успішно пройшли співбесіду з Приймальною комісією Організації.

 

Для вступу потрібно надати наступні документи:

1) заповнену заяву на вступ (шукайте жовту кнопку зверху ліворуч);

2) копії сертифікатів, що підтверджують наявність базової підготовки медіатора загальним обсягом (тривалістю) не менше 90 годин навчання, у тому числі не менше 45 годин практичного навчання. Якщо підготовка відбувалась до набрання чинності Законом України “Про медіацію”, сертифікат щодо навчання базовим навичкам медіатора (медіації) обсягом не менше 48 годин;

3) копії (фото або скани) сертифікатів, що підтверджують наявність спеціалізованої підготовки у сфері сімейної медіації загальним обсягом не менше 24 годин;

4) мотиваційний лист;

5) резюме або ж опис, яким би вас можна було представити (щодо досвіду навчання та професійної діяльності).

 

Розгляд поданих документів та співбесіда з кандидатом у члени Організації здійснюється Приймальною комісією Організації та оформлюється відповідним рішенням комісії.

Дата зустрічі з приймальною комісією буде узгоджена з Вами після отримання вищеперерахованих документів.

Рішення про прийняття в члени Організації приймається Правлінням протягом 30 робочих днів з дня подання заяви та відповідних документів кандидата у члени ГО “АСМУ”, перевірки їх відповідності встановленим вимогам  та за умови успішного проходження співбесіди та сплати вступного внеску у розмірі, що дорівнює двом прожитковим мінімумам для працездатних осіб* (6 056 грн).

 

Розмір прожиткового мінімуму у 2024 році для працездатних осіб* - 3 028 грн.

Перший щорічний внесок нові члени Організації сплачують, у розмірі, що дорівнює одному прожитковому мінімуму для дорослої особи пропорційно до місяця у поточному році, коли подається заява на вступ в організацію.

 

Вступний та членський внесок можна внести однією сумою або частинами.

 

У зв'язку з обставинами у яких ми перебуваємо через війну, Правлінням АСМУ було прийнято рішення, що член організації може бути звільнений від сплати членського внеску, або внесення щорічного внеску може бути розтерміноване на 2 або 3 платежі. У 2024 році для цього необхідно подати відповідну заяву.

Заява_про_розтермінування_сплати_членського_внеску_АСМУ_2024
Заява_про_звільнення_сплати_членського_внеску_АСМУ_2024

 

Реквізити для сплати членського внеску

ГО «Асоціація Сімейних Медіаторів України»

UA463052990000026006040110515

в АТ КБ «Приватбанк»

МФО 321842

код ЄДРПОУ 42757523

Призначення платежу: Ваше ПІБ, ___________ внесок за 2024 рік

bottom of page