top of page
Участь медіаторів у проєкті
«Шляхи до справедливості у вирішенні сімейних конфліктів: реалізація доступності та якості медіації»

Оголошуємо набір медіаторів для участі у дослідженні щодо надання послуг з медіації в сімейних конфліктах (спорах) та апробації отриманих знань і навичок для підтвердження спеціалізації медіаторів.

 

Вимоги до медіаторів та умови участі у проєкті:

  • наявність базової підготовки медіатора згідно із Законом України «Про медіацію»;

  • наявність  підготовки сімейного медіатора;

  • можливість надання послуг з медіації як фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, або фізична особа - підприємець 3 групи,  буде перевагою;

  • наявність рекомендаційного листа (від професійного об'єднання медіаторів, суб'єкта, що забезпечує проведення медіації, комедіатора, клієнта) буде перевагою (не поширюється на членів ГО «АСМУ»).

 

Для участі у проєкті необхідно:

  • подати заявку на участь в проєкті https://www.afmu.org.ua/ways-to-justice-mediators

  • надати мотиваційний лист з описом практичного досвіду (не поширюється на членів ГО «АСМУ»);

  • пройти співбесіду.

 

Відбір медіаторів буде відбуватись на конкурсній основі, до уваги будуть братись готовність оперативно реагувати на запит та надавати послуги з медіації, наявність практичного досвіду, постійне підвищення професійного рівня медіатора, готовність брати участь в апробації набутих знань та навичок для підтвердження спеціалізації та у дослідженні практики надання послуг з медіації.

 

У разі позитивного рішення за результатами проходження співбесіди й виконання всіх формальних вимог укладається договір з ГО «АСМУ» щодо участі у дослідженні практики надання послуги медіації в межах проєкту на платній основі. 

 

Після виконання всіх зазначених вимог, на сайті ГО «АСМУ» буде відображатися відповідна інформація про медіаторів, які надають послуги в межах проєкту.

 

Завдання медіаторів:

  • участь у дослідженні апробації набутих знань та навичок для підтвердження спеціалізації медіатора у порядку, передбаченому проєктом; 

  • участь у дослідженні практики надання послуг з медіації у порядку, передбаченому проєктом; 

  • письмове звітування про проведені заходи.

 

Послуги медіації надаються 01 квітня по вересень 2024 року в онлайн форматі та у форматі очних зустрічей (за наявності медіаторів в місці знаходження сторін).

 

Під час реалізації проєкту медіатори будуть забезпечуватись можливістю пройти супервізію (групову або індивідуальну, відповідно до можливостей ГО «АСМУ»).

Належно оформлені кандидатські заявки українською мовою з вищезазначеним пакетом документів просимо надсилати на електронну адресу afmu.project@gmail.com В графі «тема листа» просимо вказувати «відбір медіаторів». Кінцевий термін для подання заявок: 30 квітня 2024 року.

Запитання щодо конкурсу можна надсилати на електронну адресу afmu.project@gmail.com

Проєкт «Шляхи до справедливості у вирішенні сімейних конфліктів: реалізація доступності та якості медіації» впроваджується ГО «Асоціація сімейних медіаторів України» за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Справедливість для всіх».

bottom of page