top of page

Асоціація є одним із партнерів поряд з ГО “МТЦ Mediation school”, ГО “Ліга медіаторів України” та ФОП Білик Т.В. у реалізації проєкту  "Сімейна медіація в період війни».

Впродовж року сімейні медіатори будуть проходити різні форми навчання (тренінги, практикуми, вебінари, майстер-класи) необхідні для роботи в кризових ситуаціях, яке проводить ГО “МТЦ Mediation school”  у співпраці з провідними міжнародними та українськими експертами.

Учасники проєкту щомісяця зможуть брати участь у 

  • групових супервізійних зустрічах, які проводяться міжнародними та українськими супервізорами,

  • групових зустрічах з психологічної підтримки, які проводяться українськими сімейними медіаторами, які мають психотерапевтичну практику,

  • симуляціях з різних форм спеціалізації в сімейній медіації, які проводяться під наглядом професійних сімейних медіаторів.

 

Керівник проєкту - Тетяна Білик

Проєкт триватиме з липня 2023 року до серпня 2024 року.

 

В межах проєкту  завданнями Асоціації є  дослідження та узагальнення практики надання послуг з медіації та участі у симуляціях медіаторами – учасниками проєкту послуг супервізії з метою напрацювання професійних політик щодо стандартів послуг з медіації та супервізії, компонентів спеціалізованої підготовки медіаторів, методичних рекомендацій, напрацювання методології дослідження практики.

bottom of page