top of page

ср, 15 трав.

|

zoom

Вебінар "Розгляд справ за Конвенцією міжнародного викрадення дітей: від заяви до виконання рішення"

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи

Час & місце

15 трав. 2024 р., 11:00 – 12:00

zoom

Про захід

Запрошуємо вас на вебінар "Розгляд справ за Конвенцією міжнародного викрадення дітей: від заяви до виконання рішення" за участі завідувачки сектору судової роботи та міжнародної правової допомоги Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Лунги Ірини Олександрівни.

Вебінар присвячений аналізу спорів, які виникають між батьками у контексті застосування Конвенції міжнародного викрадення дітей. Під час цього заходу ми розглянемо всі особливості процесу від початкового етапу надходження заяви до моменту виконання рішення.

Учасники вебінару отримають можливість докладніше ознайомитися з проблемними питаннями, що виникають під час розгляду справ даної категорії. Спікер вебінару поділиться своїм досвідом та відповість на запитання учасників.

Приєднуйтесь до нашого вебінару, щоб отримати глибокі знання та інсайти щодо процедур вирішення конфліктів між батьками та захисту прав дітей у міжнародному контексті.

Програма вебінару "Розгляд справ за Конвенцією міжнародного викрадення дітей: від заяви до виконання рішення" спрямована на поглиблення розуміння, що таке транскордонна сімейна медіація та які її особливості. Також важливо проговорити про виклики, які виникають у медіаторів під час вирішення транскордонних конфліктів у сімейній сфері, особливо у випадках, пов'язаних із поверненням дітей за Гаазькою конвенцією. Розглянемо особливості медіації у спорах про повернення дітей та які можуть бути додаткові потреби та інтереси сторін в транскордонних сімейних кейсах. Темою вебінару також буде обговорення ролі правника в транскордонній сімейній медіації.

Поширити

bottom of page