top of page

ср, 10 січ.

|

zoom

Шляхи до КРАЩОГО Результату Медіації (Вебінар)

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Шляхи до КРАЩОГО Результату Медіації (Вебінар)
Шляхи до КРАЩОГО Результату Медіації (Вебінар)

Час & місце

10 січ. 2024 р., 16:00 – 17:30

zoom

Про захід

Ми всі проводимо попередні зустрічі до початку медіації, допомагаючи нашим клієнтам зосередитися на спільній роботі.

  • Що ми, як медіатори, можемо зробити до початку медіації, щоб сприяти кращій підготовці клієнтів до перемовин та отримання якнайкращого можливого результату кожним із них?
  • Чи можемо ми зробити більше, щоб запропонувати формати медіації, які відповідають потребам наших клієнтів?
  • Як ми можемо ми допомогти клієнтам використати можливості медіації максимально?
  • Чи буде  корисною та життєздатною ідея додаткової підготовчої коучингової зустрічі?

Чи достатньо ми амбітні, гнучкі та сміливі в медіації, яку ми пропонуємо?

Філіппа та Ніл обговорять свої підходи до практики медіації в Англії, як онлайн, так і особисто, і разом з учасниками дослідять, що з цього може бути найбільш корисним в українських реаліях.

Експерти вебінару:

Ніл Робінсон — медіатор, тренер і консультант, який працює з Центром сімейної медіації в Стаффордширі та по всій Англії. Він є Суддею Трибуналу з питань психічного здоров’я та запрошеним професором Стаффордширського університету. Ніл постійно цікавиться взаємозв’язком між медіацією, розбудовою миру, піснею та стійкістю, і нещодавно опублікував серію із 17 «розмовних фрагментів» для сімейного права, щоб заохотити до глибшого мислення та діалогу між медіаторами. Незважаючи на те, що він «наполовину на пенсії», він радий бути частиною медіаційної спільноти, для чого, окрім проведення інших тренінгів, він разом із Лізою Паркінсон проводить конференцію вихідного дня в Пік-Дистрікт. Любить співати, керує різними колективами, зокрема хором світової музики Fish From Oblivion, який співає пісні з Болгарії, Грузії, України та багатьох інших країн.

Філіппа Джонсон

Як і в багатьох інших медіаторів, я мала різні професії, і мій шлях до медіатора був непростим. У 2012 році я пройшла навчання з сімейної медіації, раніше працювала юридичним видавцем у Sweet & Maxwell, позаштатним консультантом із видавничих питань, та спеціалізувалася на базах даних, юридичним кореспондентом Jordans' Family Law Reports і адміністратором Міжнародної Академії Юристів Сімейного Права. Я вважаю, що медіаційна спільнота є теплим місцем для підтримки, і я хотіла би допомогти їй залишатися такою.

Моєю улюбленою роботою зараз є бути бабусею, матір’ю чотирьох молодих чоловіків (уже не таких молодих) і свекрухою трьох чудових молодих жінок. Я вже дуже довго одружена з Льюїсом, сімейним адвокатом, познайомившись з ним у свій перший день в університеті. Моє життя проходить у Лондоні з Льюїсом, з періодичними набігами до Кіддермінстера та Франції. Мене найбільше цікавлять люди, але слова йдуть на першому з половиною місці – читання, написання та виконання – і я знаю, що іноді слова можуть стати на заваді людям.

Коли: 10 січня, 16.00-17.30 за Києвом

Формат: онлайн, запис передбачено

Мова: англійська з синхронним перекладом українською

Вартість: рекомендований благодійний внесок 250грн, безкоштовно для членів АСМУ

Поширити

bottom of page