top of page

Світлана МИРОНЕНКО

медіатор

Освіта:

вища, Правознавство та Інтелектуальна власність

Мови проведення медіації:

українська, російська

Базова підготовка медіатора:

години

36

ГО "Інститут миру та порозуміння"

Спеціальна підготовка, сімейна медіація:

години

48

International Academy of lifelong learning & МНТУ ім. Ю. Бугая & Т.Білик/ГО "ЛІМУ"

Спеціальна підготовка, інша:

години

54

Сімейна медіація за участю неповнолітніх" ГО ЛІМУ, Сімейна медіація за участю дитини, Ліза Паркінсон

Членство:

АСМУ, ЛІМУ, НААУ

Сімейний медіатор, адвокат, спеціаліст в галузі інтелектуальної власності і права, участник та координатор соціального проекту по наданню медіації як соціальної послуги ГО «Ліга медіаторів України та Служб у справах дітей, Соціальних служб районних державних адміністрацій м. Києва.
Юридичну практику я почала здобувати в одному із районних судів міста Києва, після чого була помічником у адвоката, юристом у юридичних компаніях. Завдяки отриманому досвіду, згодом розпочала власну адвокатську діяльність. Для багатьох звернення до суду є вкрай стресовим та виснажливим процесом. Як адвокат, я намагаюсь допомогти своїм клієнтам знайти вирішення їх питань найбільш екологічним шляхом, і процес переговорів в цьому відіграє значну роль.
Такий підхід привів мене до знайомства з медіацією.
На сьогоднішній день, здобуті знання успішно втілюю не тільки в професію, але й повсякденне життя. Розуміючи інтереси своїх клієнтів, пропоную вирішення їх спорів за допомогою медіації, оскільки, саме такий процес дозволяє вирішити питання у більш оптимальні строки, з меншими матеріальними затратами, із збереженням спокою та емоційного стану людини. Це особливо важливо під час вирішення сімейних спорів, справ про спадкування та інше.

bottom of page